Політика конфіденційності Workplace


Workplace from Meta – це створена компанією Meta онлайн-платформа, де користувачі можуть співпрацювати й ділитись інформацією під час роботи. Платформа Workplace включає сайти, додатки та пов’язані онлайн-сервіси Workplace, які разом називаються «Сервіс».
У Політиці конфіденційності описано, як збирається, використовується й поширюється ваша інформацію під час використання вами Сервісу.
Сервіс призначений для використання організаціями відповідно до їхніх інструкцій; він надається вам роботодавцем або іншою організацією, яка дозволила вам отримувати доступ до Сервісу та користуватися ним (далі – ваша «Організація»).
Сервіс не пов’язаний з іншими сервісами Meta, якими ви можете користуватися. Інші сервіси Meta надаються вам компанією Meta та регулюються власними умовами. Але Сервіс надається вашою Організацією та регулюється цією Політикою конфіденційності, Політикою припустимого використання Workplace та Політикою щодо файлів cookie Workplace.
Ваша Організація несе відповідальність за ваш обліковий запис Workplace (далі – «Ваш обліковий запис») і керує ним. Ваша Організація також відповідає за збирання і використання будь-яких даних, які ви надсилаєте або надаєте через Сервіс; таке використання регулюється умовами угоди між вашою Організацією та компанією Meta.
Окрім цієї Політики конфіденційності, ваша Організація може застосовувати додаткові правила або кодекси поведінки щодо вашого користування Сервісом.
Якщо у вас є будь-які запитання щодо використання Сервісу, звертайтеся до своєї Організації.

I. Інформація яких типів збирається?
Ваша Організація збиратиме інформацію перелічених нижче категорій, коли ви, ваші колеги або інші користувачі отримуватимете доступ до Сервісу:
 • ваші контактні дані, як-от повне ім’я й адреса електронної пошти;
 • ваше ім’я користувача й пароль;
 • назва вашої посади, відомості про департамент та інша інформація, яка стосується вашої роботи або Організації;
 • контент, повідомлення та інша інформація, яку ви надаєте нам під час використання Сервісу, зокрема коли ви реєструєте обліковий запис, створюєте або поширюєте контент, а також обмінюєтеся повідомленнями чи спілкуєтеся з іншими користувачами. Сюди може входити інформація про контент, який ви публікуєте (як-от метадані), наприклад місце фотозйомки або дата створення файлу;
 • контент, повідомлення та інформація, яку інші люди надають під час використання нашого Сервісу. Сюди може входити інформація про вас (коли інші люди поширюють або коментують ваше фото, надсилають вам повідомлення або завантажують, синхронізують чи імпортують вашу контактну інформацію);
 • усі повідомлення, якими ви обмінюєтеся з іншими користувачами Сервісу;
 • повідомлення, якими ви обмінюєтеся з користувачами, відгуки, рекомендації та ідеї, надіслані до вашої Організації;
 • інформація для виставлення рахунків; і
 • інформація, яку ви надаєте, коли ви або ваша Організація контактуєте або взаємодієте зі службою підтримки платформи стосовно Сервісу.

II. Як цю інформацію використовує ваша Організація?
Ваша Організація передаватиме зібрану інформацію до компанії Meta як постачальника платформи, щоб компанія Meta могла надавати й підтримувати Сервіс для вашої Організації та інших користувачів, а також відповідно до будь-яких інших інструкцій вашої Організації. Приклади використання:
 • обмін повідомленнями з користувачами та адміністраторами стосовно їхнього використання Сервісу;
 • посилення захисту й безпеки Сервісу для вашої Організації та інших користувачів, наприклад шляхом розслідування підозрілої діяльності або порушень чинних положень або політик;
 • персоналізація взаємодії з вами й вашою Організацією під час надання Сервісу;
 • розробка нових інструментів, продуктів або послуг у межах Сервісу для вашої Організації;
 • синхронізація дій із Сервісом на різних пристроях, якими користується та сама особа, для покращення загальної роботи Сервісу;
 • виявлення й виправлення можливих помилок; і
 • проведення аналізу даних і системи, зокрема досліджень для покращення Сервісу.

III. Розкриття інформації
Ваша Організація розкриває зібрану інформацію в такі способи:
 • стороннім постачальникам послуг, що допомагають надавати Сервіс або частину Сервісу;
 • стороннім програмам, сайтам або іншим сервісам, до яких ви можете підключатися через Сервіс;
 • у зв’язку із суттєвою корпоративною транзакцією, як-от передача Сервісу, злиття, консолідація, продаж активів або малоймовірної події банкрутства чи неплатоспроможності;
 • для захисту іншої особи; для усунення шахрайства й проблем безпеки або технічних проблем; і
 • у зв’язку з викликом до суду, ордером, наказом суду про надання документів або іншим запитом чи наказом правоохоронного органу.

IV. Доступ до вашої інформації та внесення змін до неї
Ви й ваша Організація можете отримувати, виправляти або видаляти інформацію, яку ви завантажили до Сервісу, за допомогою інструментів у Сервісі (як-от шляхом редагування інформації профілю або через журнал активності). Якщо ви не можете отримати доступ до своєї інформацію або змінити її за допомогою інструментів, наданих у Сервісі, зверніться безпосередньо до своєї Організації.

V. Сторонні посилання та контент
Сервіс може містити посилання на контент третіх сторін, який не контролює ваша Організація. Вам слід ознайомитися з політиками конфіденційності кожного сайту, який ви відвідуєте.

VI. Закриття облікового запису
Якщо ви хочете припинити користуватися Сервісом, зверніться до своєї Організації. Так само, якщо ви припините працювати у вашій Організації або співпрацювати з нею, Організація може призупинити дію вашого Облікового запису та/або видалити будь-яку інформацію, пов’язану з ним.
Зазвичай обліковий запис видаляють упродовж приблизно 90 днів після його закриття, але деяка інформація може залишатися в резервних копіях протягом необхідного часу. Зверніть увагу, що вміст, який ви створюєте та поширюєте в Сервісі, належить вашій Організації й може залишатися в Сервісі та бути доступним, навіть якщо ваша Організація деактивує ваш Обліковий запис або припинить його дію. У цьому сенсі контент, який ви надаєте в Сервісі, подібний до інших видів контенту (як-от презентацій або службових записок), які ви можете створювати під час роботи.

VII. Внесення змін до Політики конфіденційності
Політика конфіденційності може періодично оновлюватися. У такому випадку зазначену нижче дату останнього оновлення буде змінено, а нову Політику конфіденційності буде опубліковано в Інтернеті.

VIII. Зв’язок
Якщо у вас є будь-які запитання щодо цією Політики конфіденційності або Політики припустимого використання Workplace, зверніться до адміністратора своєї Організації.
Жителі штату Каліфорнія можуть дізнатися більше про свої права на недоторканість особистого життя споживачів, звернувшись до адміністратора своєї Організації.

Дата останнього оновлення: 5 квітня 2022 р.