Політика прийнятного користування Workplace

Вітаємо вас у Workplace від Facebook!
Зверніть увагу, що цей сервіс призначено для організацій і він відрізняється від користувацької версії Facebook. Це означає, що якщо ви користуєтеся нашим сервісом на робочому місці або на пристрої чи в обліковому записі, наданому вам роботодавцем або іншою організацією (далі – ваша «Організація»), ця Організація, імовірно, має власні політики стосовно використання вами Workplace, а ви повинні користуватися сервісом відповідно до цих політик. Зверніться до своєї Організації, якщо у вас є запитання стосовно таких політик. Інформацію про забезпечення конфіденційності у Workplace див. у Політиці конфіденційності Workplace.

Відповідальне користування Workplace
Окрім політик вашої Організації, ми розробили також наведені нижче правила, які сприятимуть відповідальному використанню наших сервісів.
Під час доступ до API Workplace ви повинні дотримуватися нашої Політики платформи Workplace. Під час користування Workplace заборонено:
  • приховувати свою особу, видавати себе за іншу особу або в обманний спосіб заявляти про свій зв’язок з іншою фізичною або юридичною особою;
  • займатися діяльністю, що передбачає експлуатацію дітей, а також заподіяння чи загрозу заподіяння їм шкоди;
  • створювати або показувати контент, який є незаконним, дискримінаційним, шкідливим, шахрайським, оманливим чи наклепницьким або рекламує чи ухвалює насилля, порушення законів, самотравмування, порушення харчування або вживання наркотиків;
  • порушувати закони або права у Facebook будь-якої третьої особи;
  • втручатися в нормальне функціонування Workplace або використання Workplace будь-якою іншою особою;
  • отримувати доступ до Workplace або пов’язаного контенту чи інформації способами, які не дозволені компанією Facebook (у тому числі через скрейпінг або краулінг); обходити засоби контролю доступу або в інший спосіб намагатись отримати несанкціонований доступ до Workplace чи пов’язаних систем, паролів або облікових засобів;
  • надавати токени доступу адміністратора або подібні дозволи для доступу до додатка будь-якій третій особі, що не має явного схвалення від Facebook. Якщо ви надасте адміністраторський доступ через токен або дозвіл на додаток схваленій третій особі, ви можете дозволяти третій особі доступ до ваших даних або контенту тільки тією мірою, якою це необхідно для цілей, ухвалених компанією Facebook згідно з вашими інструкціями. Ми зберігаємо за собою право обмежувати такий доступ третіх осіб (наприклад, шляхом скидання токена доступу або видалення дозволу на додаток) у будь-який час, якщо вважатимемо, що цей доступ був або буде неправильно використано;
  • вивантажувати віруси, шкідливе програмне забезпечення або інший шкідливий код або виконувати будь-які дії, що можуть пошкодити, вимкнути, перевантажити або зламати Workplace чи пов’язані системи (як-от провести атаку «відмова в обслуговуванні» або втручання у відображення сторінки чи іншу функцію Workplace).
Зверніть також увагу, що Workplace не надається дітям до 13 років, тому якщо вам менше 13 років, вам буде заборонено отримувати доступ до цього сервісу або користуватися ним.

Наші зобов’язання й ваші відгуки
Facebook може розгортати автоматизовані технології для виявлення дитячої порнографії, іншого незаконного або образливого матеріалу чи будь-якого матеріалу, який є підстави вважати шкідливим для Workplace, користувачів або третіх осіб.
Ми можемо (але не зобов’язані) видаляти або обмежувати доступ до будь-яких ваших даних чи контенту, якщо вважатимемо, що вони порушують Політику прийнятного користування, Корпоративну угоду про Workplace вашої Організації або чинні закони чи положення. Facebook надаватиме вам або вашій Організації обґрунтоване повідомлення про такі дії, якщо це не заборонено законом.
Ми заохочуємо надавати будь-які відгуки про Workplace, але зверніть увагу, що ми можемо використовувати ваші коментарі або рекомендації без будь-яких зобов’язань перед вами чи компенсацій для вас.

Дата набуття чинності: 25 травня 2018 р.