Політика припустимого використання Workplace


Вітаємо вас у Workplace від Facebook!
Зверніть увагу, що цей сервіс відрізняється від версії Facebook для споживачів і призначений для організацій. Це означає, що якщо ви користуєтеся нашим сервісом на робочому місці або на пристрої чи в обліковому записі, наданому вам роботодавцем або іншою організацією (далі – ваша «Організація»), ця Організація, імовірно, має власні політики стосовно використання вами Workplace, а ви повинні користуватися сервісом відповідно до цих політик. Зверніться до своєї Організації, якщо у вас є запитання стосовно таких політик. Інформацію про методи обробки конфіденційних даних у Workplace викладено в Політиці конфіденційності Workplace. Доступ до API Workplace регулюється Умовами використання платформи Workplace.

Відповідальне використання Workplace
Нижче викладено розроблені нами правила, які разом із політиками вашої Організації сприятимуть відповідальному використанню наших сервісів.
Під час використання Workplace заборонено:
  • приховувати свою особу, видавати себе за іншу особу або в обманний спосіб заявляти про свій зв’язок з іншою фізичною або юридичною особою;
  • займатися діяльністю, що передбачає експлуатацію дітей, а також заподіяння чи загрозу заподіяння їм шкоди;
  • створювати або показувати контент, який є незаконним, дискримінаційним, шкідливим, шахрайським, оманливим чи наклепницьким або рекламує чи ухвалює насилля, порушення законів, самотравмування, порушення харчування або вживання наркотиків;
  • порушувати закони або права у Facebook будь-якої третьої особи;
  • втручатися в нормальне функціонування Workplace або використання Workplace будь-якою іншою особою;
  • отримувати доступ до Workplace або пов’язаного контенту чи інформації способами, які не дозволені компанією Facebook (у тому числі через скрейпінг або краулінг); обходити засоби контролю доступу або в інший спосіб намагатись отримати несанкціонований доступ до Workplace чи пов’язаних систем, паролів або облікових засобів;
  • надавати токени доступу адміністратора або подібні дозволи для доступу до додатка будь-якій третій особі, що не має явного схвалення від Facebook. Якщо ви надасте адміністраторський доступ через токен або дозвіл на додаток схваленій третій особі, ви можете дозволяти третій особі доступ до ваших даних або контенту тільки тією мірою, якою це необхідно для цілей, ухвалених компанією Facebook згідно з вашими інструкціями. Ми зберігаємо за собою право обмежувати такий доступ третіх осіб (наприклад, шляхом скидання токена доступу або видалення дозволу на додаток) у будь-який час, якщо вважатимемо, що цей доступ був або буде неправильно використано;
  • вивантажувати віруси, шкідливе програмне забезпечення або інший шкідливий код або виконувати будь-які дії, що можуть пошкодити, вимкнути, перевантажити або зламати Workplace чи пов’язані системи (як-от провести атаку «відмова в обслуговуванні» або втручання у відображення сторінки чи іншу функцію Workplace).
Зверніть також увагу, що сервіс Workplace не призначений для дітей до 13 років. Якщо ви не досягли 13 років, вам заборонено отримувати доступ до цього сервісу й використовувати його.

Наші зобов’язання й ваші відгуки
Facebook може застосовувати автоматизовані технології для виявлення дитячої порнографії, інших незаконних чи образливих матеріалів, а також будь-яких матеріалів, щодо яких є підстави вважати, що вони можуть завдати шкоди Workplace, користувачам або третім сторонам.
Ми можемо (але не зобов’язані) видаляти будь-які ваші дані чи контент або обмежувати до них доступ, якщо вважатимемо, що вони порушують Політику припустимого використання, Клієнтську угоду Workplace з вашою Організацією або застосовні закони чи нормативні акти. Facebook у розумний термін сповіщатиме вас або вашу Організацію про такі дії, якщо це не заборонено законом.
Ми заохочуємо надання будь-яких відгуків про Workplace, але зверніть увагу, що ми можемо використовувати ваші коментарі або рекомендації без жодних зобов’язань перед вами чи виплати вам будь-якої компенсації.

Дата останнього оновлення: 19 серпня 2021 р.