Політика припустимого використання Workplace


Вітаємо вас у Workplace from Meta!
Зверніть увагу, що цей сервіс відрізняється від версії Facebook для споживачів і призначений для організацій. Це означає, що якщо ви користуєтеся нашим сервісом на робочому місці або на пристрої чи в обліковому записі, наданому вам роботодавцем або іншою організацією (далі – ваша «Організація»), ця Організація, імовірно, має власні політики стосовно використання вами Workplace, а ви повинні користуватися сервісом відповідно до цих політик. Зверніться до своєї Організації, якщо у вас є запитання стосовно таких політик. Інформацію про методи обробки конфіденційних даних у Workplace викладено в Політиці конфіденційності Workplace. Доступ до API Workplace регулюється Умовами використання платформи Workplace.

Відповідальне використання Workplace
Нижче викладено розроблені нами правила, які разом із політиками вашої Організації сприятимуть відповідальному використанню наших сервісів.
Під час використання Workplace вам заборонено:
  • Приховувати свою особу, видавати себе за іншу особу або надавати неправдиву інформацію про свій зв’язок з іншою фізичною чи юридичною особою.
  • Займатися діяльністю, що передбачає експлуатацію дітей, а також заподіяння чи загрозу заподіяння їм шкоди.
  • Створювати або показувати контент, який є незаконним, дискримінаційним, шкідливим, шахрайським, оманливим чи наклепницьким або пропагує чи схвалює насилля, порушення законодавства, самоушкодження, порушення харчової поведінки або вживання наркотиків.
  • Порушувати законодавство або права Meta чи будь-якої третьої сторони.
  • Втручатись у нормальне функціонування Workplace або використання Workplace будь-якою іншою особою.
  • Отримувати доступ до Workplace або пов’язаного контенту чи інформації способами, які не дозволені компанією Meta (зокрема через скрейпінг або краулінг), обходити засоби контролю доступу або в інший спосіб намагатись отримати несанкціонований доступ до Workplace чи пов’язаних систем, паролів або облікових засобів.
  • Надавати маркери доступу адміністратора або подібні дозволи для доступу до додатка будь-якій третій стороні, яка не має прямого схвалення від Meta. Якщо ви надасте адміністраторський доступ через маркер або дозвіл додатка схваленій третій стороні, ви можете дозволити третій особі отримувати доступ до ваших даних або контенту тільки тією мірою, якою це необхідно для цілі, схваленої компанією Meta, і відповідно до ваших інструкцій. Ми зберігаємо за собою право в будь-який час обмежити доступ такої третьої сторони (наприклад, скинувши маркер доступу або видаливши дозвіл додатка), якщо вважатимемо, що цей доступ було або буде використано неправильно.
  • Завантажувати віруси, шкідливі програми чи інший шкідливий код або виконувати будь-які дії, що можуть пошкодити, вимкнути, перевантажити або зламати Workplace чи пов’язані системи (як-от здійснювати атаку «відмова в обслуговуванні» або втручатись у відображення сторінки чи іншу функцію Workplace).
Зверніть також увагу, що сервіс Workplace не призначений для дітей до 13 років. Якщо ви не досягли 13 років, вам заборонено отримувати доступ до цього сервісу й використовувати його.

Наші зобов’язання та ваші відгуки
Meta може застосовувати автоматизовані технології для виявлення дитячої порнографії, інших незаконних чи образливих матеріалів, а також будь-яких матеріалів, щодо яких є підстави вважати, що вони можуть завдати шкоди Workplace, користувачам або третім сторонам.
Ми можемо (але не зобов’язані) видаляти будь-які ваші дані чи контент або обмежувати до них доступ, якщо вважатимемо, що вони порушують Політику припустимого використання, Клієнтську угоду Workplace із вашою Організацією або застосовні закони чи нормативні акти. Meta в розумний термін сповіщатиме вас або вашу Організацію про такі дії, якщо це не заборонено законодавством.
Ми заохочуємо надання будь-яких відгуків про Workplace, але зверніть увагу, що ми можемо використовувати ваші коментарі або рекомендації без жодних зобов’язань перед вами чи виплати вам будь-якої компенсації.

Дата останнього оновлення: 10 січня 2022 р.