Політика конфіденційності Workplace Essential, Advanced і Enterprise


Workplace – це онлайнова платформа, створена компанією Facebook, де користувачі можуть співпрацювати й ділитися інформацією під час роботи. Платформа Workplace включає сайти, додатки та відповідні онлайнові сервіси Workplace Essential, Advanced і Enterprise, які разом називаються «Сервіс».
У Політиці конфіденційності описано, як збирають, використовують і поширюють вашу інформацію під час роботи із Сервісом.
Сервіс призначено для використання організаціями відповідно до їхніх інструкцій. Він надається вам роботодавцем або іншою організацією, яка дозволила вам доступ до Сервісу та користування ним (далі – ваша «Організація»).
Сервіс не пов’язано з іншими сервісами Facebook, якими ви можете користуватися. Інші сервіси Facebook надаються вам компанією Facebook і регулюються відповідними умовами. Але Сервіс надається вашою Організацією та регулюється цією Політикою конфіденційності й Політикою прийнятного користування Workplace.
Ваша Організація відповідає за ваш обліковий запис Workplace (далі – «Ваш обліковий запис») і призначає його вам. Ваша Організація відповідає також за збирання й використання будь-яких даних, які ви надсилаєте або надаєте через Сервіс. Таке використання регулюється умовами, які діють між вашою Організацією й Facebook.
Окрім цієї Політики конфіденційності, ваша Організація може застосовувати додаткові політики або правила поведінки щодо вашого користування Сервісом.
Якщо у вас є будь-які запитання щодо користування Сервісом, поставте їх представнику своєї Організації.

I. Яку інформацію збирають?
Ваша Організація збиратиме інформацію перелічених нижче категорій, коли ви, ваші колеги або інші користувачі отримуватимете доступ до Сервісу:
 • ваші контактні дані, як-от повне ім’я й адреса електронної пошти;
 • ваше ім’я користувача й пароль;
 • назва вашої посади, відомості про департамент та інша інформація, яка стосується вашої роботи або Організації;
 • контент, повідомлення та інша інформація, яку ви надаєте нам під час використання Сервісу, зокрема, коли ви реєструєте обліковий запис, створюєте або поширюєте контент або повідомлення, коли спілкуєтесь з іншими користувачами. Сюди може входити інформація про контент, який ви публікуєте (як-от метадані), наприклад місце фотозйомки або дата створення файлу;
 • контент, повідомлення та інформація, яку інші люди надають під час використання нашого Сервісу. Сюди може входити інформація про вас (коли інші люди поширюють або коментують ваше фото, надсилають вам повідомлення або завантажують, синхронізують чи імпортують вашу контактну інформацію);
 • усі повідомлення, якими ви обмінюєтеся з іншими користувачами Сервісу;
 • повідомлення, якими ви обмінюєтеся з користувачами, відгуки, рекомендації та ідеї, надіслані до вашої Організації;
 • інформація для виставлення рахунків; і
 • інформація, яку ви надаєте, коли ви або ваша Організація контактуєте або взаємодієте зі службою підтримки платформи стосовно Сервісу.

II. Як використовує цю інформацію ваша Організація?
Ваша Організація ділитиметься інформацією, зібраною через Facebook як надавача послуг платформи, щоб компанія Facebook могла надавати й підтримувати Сервіс для вашої Організації та інших користувачів, а також згідно з будь-якими іншими інструкціями вашої Організації. Приклади використання:
 • обмін повідомленнями з користувачами та адміністраторами стосовно їхнього використання Сервісу;
 • посилення захисту й безпеки Сервісу для вашої Організації та інших користувачів, наприклад шляхом розслідування підозрілої діяльності або порушень чинних положень або політик;
 • персоналізація взаємодії з вами й вашою Організацією під час надання Сервісу;
 • розробка нових інструментів, продуктів або послуг у межах Сервісу для вашої Організації;
 • синхронізація дій із Сервісом на різних пристроях, якими користується та сама особа, для покращення загальної роботи Сервісу;
 • виявлення й виправлення можливих помилок; і
 • проведення аналізу даних і системи, зокрема дослідження для покращення Сервісу.

III. Розкриття інформації
Ваша Організація розкриває інформацію, зібрану в такі способи:
 • стороннім постачальникам послуг, що допомагають надавати Сервіс або частину Сервісу;
 • стороннім програмам, веб-сайтам або іншим сервісам, до яких ви можете підключитися через Сервіс;
 • у зв’язку із суттєвою корпоративною транзакцією, як-от передача Сервісу, злиття, консолідація, продаж активів або малоймовірної події банкрутства чи неплатоспроможності;
 • для захисту іншої особи; для усунення шахрайства й проблем безпеки або технічних проблем; і
 • у зв’язку з викликом до суду, ордером, наказом суду про надання документів або іншим запитом чи наказом правоохоронного органу.

IV. Отримування й змінення вашої інформації
Ви й ваша Організація можете отримувати, виправляти або видаляти інформацію, яку ви передали до Сервісу, за допомогою інструментів у Сервісі (як-от редагування інформації профілю або через журнал дій). Якщо ви не можете це зробити за допомогою інструментів, наданих у Сервісі, вам потрібно звернутися безпосередньо до Організації, щоб отримати або змінити вашу інформацію.

V. Посилання й вміст третіх осіб
Сервіс може містити посилання на вміст, що підтримується третіми особами, які не контролюються вашою Організацією. Вам слід ознайомитися з політиками конфіденційності кожного веб-сайту, який ви відвідуєте.

VI. Закриття облікового запису
Якщо ви захочете припинити користуватися Сервісом, вам потрібно звернутися до вашої Організації. Так само, якщо ви припините працювати у вашій Організації або співпрацювати з нею, Організація може призупинити дію вашого Облікового запису та/або видалити будь-яку інформацію, пов’язану з ним.
Зазвичай обліковий запис видаляють упродовж приблизно 90 днів після його закриття, але деяка інформація може залишатися в резервних копіях протягом необхідного часу. Зверніть увагу, що вміст, який ви створюєте та поширюєте в Сервісі, належить вашій Організації й може залишатися в Сервісі та бути доступним, навіть якщо ваша Організація деактивує ваш Обліковий запис або припинить його дію. Отже, вміст, який ви надаєте в Сервісі, подібний до вмісту інших типів (як-от презентації або записки), які ви можете створювати під час роботи.

VII. Зміни в політиці конфіденційності
Політика конфіденційності може час від часу оновлюватися. У такому випадку зазначену нижче дату останнього оновлення буде змінено, а нову Політику конфіденційності буде опубліковано в Інтернеті.

VIII. Зв’яжіться з нами
Якщо у вас виникнуть будь-які запитання щодо Політики конфіденційності або Політики прийнятного користування Workplace, зверніться до адміністратора своєї Організації.
Жителі Каліфорнії можуть дізнатися більше про свої права на недоторканість особистого життя споживачів, звернувшись до Адміністратора своєї Організації.

Останнє оновлення: 3 січня 2020 року