Умови надання послуг Workplace


ВИ ГАРАНТУЄТЕ Й ЗАЯВЛЯЄТЕ, ЩО УКЛАДАЄТЕ ЦІ ОНЛАЙН-УМОВИ WORKPLACE ВІД ІМЕНІ КОМПАНІЇ АБО ІНШОЇ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ТА МАЄТЕ ВСІ НЕОБХІДНІ ПОВНОВАЖЕННЯ, ЩОБ НАКЛАСТИ НА ТАКУ ЮРИДИЧНУ ОСОБУ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ВИКОНУВАТИ ЦЮ УГОДУ. ТЕРМІНИ «ВИ», «ВАШ» АБО «КЛІЄНТ» У РІЗНИХ ВІДМІНКОВИХ ФОРМАХ, ЩО ЗГАДУЮТЬСЯ ДАЛІ В ЦЬОМУ ДОКУМЕНТІ, ОЗНАЧАЮТЬ ТАКУ ЮРИДИЧНУ ОСОБУ.
Якщо адреса, яку ви вказуєте в налаштуваннях свого облікового запису Workplace або іншим чином надаєте нам у письмовій формі, розташовується в США чи Канаді, ця Угода є угодою між вами та Meta Platforms, Inc. В іншому випадку ця Угода укладається між вами й компанією Meta Platforms Ireland Ltd. Терміни «Meta», «нас», «ми» та «наш у різних відмінкових формах означають Meta Platforms, Inc. або Meta Platforms Ireland Ltd, залежно від того, що застосовується.
Наведені нижче умови застосовуються до використання вами Workplace.
Деякі терміни, написані з великої літери, визначено в розділі 13 («Визначення»), а інші визначено в контексті цієї Угоди.
 1. Використання Workplace
  1. Ваші права на використання. Упродовж Терміну дії ви маєте невиключне право без можливості передавання або субліцензування на доступ до сервісу Workplace і його використання відповідно до цієї Угоди. Використання Workplace обмежується тільки тими Користувачами (включно з вашими Афілійованими особами, якщо такі є), для яких ви активували облікові записи; ви відповідаєте за всіх Користувачів і виконання ними умов цієї Угоди, а також за їхній доступ до сервісу Workplace і його використання. Уточнення: сервіс Workplace надається вам, а не Користувачам індивідуально. Ви визнаєте, що функції і можливості Workplace можуть відрізнятися та змінюватися з часом.
  2. Облікові записи. Інформація про вашу реєстрацію й обліковий запис адміністратора має бути точною, повною й актуальною. Облікові записи користувачів призначені для окремих Користувачів, їх не можна використовувати спільно або передавати. Ви повинні подбати про конфіденційність усіх облікових даних для входу й погоджуєтеся негайно повідомляти Meta, якщо дізнаєтеся про будь-яке несанкціоноване використання ваших облікових записів або облікових даних для входу.
  3. Обмеження. Ви не маєте права (і не можете дозволяти будь-якій іншій особі): (а) використовувати сервіс Workplace від імені будь-якої третьої сторони, здавати його в оренду чи лізинг, надавати доступ нього або субліцензувати його будь-якій третій стороні, за винятком Користувачів відповідно до цієї Угоди; (b) виконувати реконструювання, декомпіляцію, дизасемблювання або намагатися в інший спосіб отримати вихідний код Workplace, окрім випадків, коли це прямо дозволено застосовним законодавством (і тільки за умови попереднього повідомлення про це Meta); (с) копіювати, змінювати сервіс Workplace або створювати похідні продукти на його основі; (d) видаляти, змінювати або приховувати будь-які повідомлення про право власності або іншого типу, які містяться у Workplace; або (е) публічно поширювати технічну інформацію, яка стосується роботи Workplace.
  4. Модерування контенту. Ми можемо видалити, заблокувати або обмежити контент, який порушує цю Угоду. Крім того, якщо Користувачі порушують цю Угоду, ми можемо в певних випадках обмежити або вимкнути обліковий запис Користувача. Щоб дізнатися більше про те, як Meta модерує контент у Workplace, ознайомтеся з Політикою припустимого використання.
  5. Налаштування. Під час налаштування вашого екземпляра Workplace ви призначаєте одного або кількох Користувачів системними адміністраторами вашої спільноти Workplace, які відповідають за керування вашим екземпляром Workplace. Ви повинні дбати про те, щоб у вашому екземплярі Workplace постійно був щонайменше один активний адміністратор.
  6. API Workplace. Упродовж Терміну дії компанія Meta може надавати вам один або кілька API Workplace, щоб ви могли розробляти й використовувати сервіси та додатки, які доповнюватимуть використання вами Workplace. Будь-яке використання API Workplace вами, вашими Користувачами або будь-якою третьою стороною від вашого імені регулюється застосовними положеннями Умов використання платформи Workplace (наразі доступних на сторінці workplace.com/legal/WorkplacePlatformPolicy), які Meta може періодично змінювати («Умови платформи Workplace»).
  7. Підтримка. Ми надаватимемо вам підтримку щодо Workplace за допомогою вкладки прямої підтримки на панелі адміністратора Workplace («Канал прямої підтримки»). Щоб вирішити певне питання або повідомити про проблему, яка стосується Workplace, ви можете надіслати запит у службу підтримки за допомогою Каналу прямої підтримки («Запит на підтримку»). Ми надаватимемо початкову відповідь на кожен Запит на підтримку протягом 24 годин з моменту отримання вами електронного листа з підтвердженням того, що ваш Запит на підтримку було належним чином надіслано через Канал прямої підтримки.
 2. Ваші дані й зобов’язання
  1. Ваші дані. Відповідно до цієї Угоди:
   1. ви зберігаєте за собою всі майнові й інші права (зокрема права інтелектуальної власності) на Ваші дані;
   2. упродовж Терміну дії ви надаєте Meta невиключне, безоплатне, повністю оплачене право, що діє в усьому світі, на використання Ваших даних виключно з метою надання вам сервісу Workplace (і пов’язаної підтримки) відповідно до цієї Угоди; і
   3. ви визнаєте, що Meta є обробником даних, а ви – контролером Ваших даних, і, укладаючи цю Угоду, ви доручаєте Meta обробляти Ваші дані від вашого імені лише для цілей, визначених у цій Угоді, і відповідно до цієї Угоди (включно з Додатком про обробку даних).
  2. Ваші зобов’язання. Ви погоджуєтеся (а) нести виняткову відповідальність за точність і вміст Ваших даних; (b) отримувати всі необхідні права та згоди, які вимагаються Законодавством від ваших Користувачів і будь-якої відповідної третьої сторони, для збору та використання Ваших даних відповідно до цієї Угоди; (с) що ваше використання Workplace, включно з Вашими даними та зазначеним у цьому документі використанням, не порушуватиме будь-яке Законодавство або права третіх осіб, зокрема іміджеві права, права інтелектуальної власності або право на конфіденційність. Якщо будь-які Ваші дані надіслано або використано з порушенням цього розділу 2, ви погоджуєтесь оперативно видалити їх із Workplace. Ви несете виняткову відповідальність за будь-яке рішення надати Ваші дані Користувачам або третім сторонам, а Meta не відповідає за отримання доступу до Ваших даних, їх використання, зміну, поширення або видалення особами, яким ви або ваші Користувачі надали доступ до таких даних.
  3. Заборонені дані. Ви погоджуєтеся не надсилати до Workplace будь-яку інформацію або дані, що порушують умови цієї Угоди, на які поширюються вимоги щодо захисту та/або обмеження розповсюдження відповідно до застосовних законів і/або нормативно-правових актів («Заборонена інформація»). Щодо інформації про здоров’я ви визнаєте, що Meta не є Бізнес-партнером або субпідрядником (згідно з визначенням цих термінів у Законі про перенесення даних щодо страхування здоров’я та відповідальність за них («HIPAA»)) та що на Workplace не поширюються вимоги HIPAA. Meta не нестиме відповідальності відповідно до цією Угоди за Заборонену інформацію, незважаючи на будь-яке положення протилежного змісту в цьому документі.
  4. Звільнення від відповідальності. Ви зобов’язуєтеся захищати й оберігати компанію Meta (а також її Афілійованих осіб і їх відповідних директорів, службовців, співробітників, агентів і представників) від усіх претензій (від третіх сторін і/або Користувачів), витрат, збитків, зобов’язань і видатків (включно з обґрунтованими гонорарами юристів), що зумовлені або пов’язані з фактичним чи заявленим порушенням вами положень цього розділу 2 або іншим чином пов’язані з Вашими даними, Вашими правилами або використанням Workplace із порушенням цієї Угоди. Meta може брати участь у захисті та врегулюванні будь-якої такої претензії із залученням власного юрисконсульта та за власний рахунок. Ви не повинні врегульовувати будь-яку претензію без попередньої письмової згоди Meta, якщо для врегулювання потрібно, щоб компанія Meta виконала певні дії, утрималася від певних дій або визнала будь-яку відповідальність.
  5. Резервні копії та видалення даних. Meta не надає послуг архівування, і ви несете виключну відповідальність за створення резервних копій Ваших даних. Ви можете видаляти Ваші дані, що містять Контент користувача, у будь-який час упродовж терміну дії за допомогою функцій системного адміністратора Workplace.
  6. Зведені дані. Відповідно до цієї Угоди ми можемо генерувати сукупні статистичні та аналітичні дані, отримані в результаті використання вами Workplace («Зведені дані»), але такі Зведені дані не включатимуть Ваші дані або будь-які персональні дані.
 3. Безпека даних
  1. Безпека Ваших даних. Ми вживатимемо необхідні технічні й організаційні заходи безпеки, розроблені для захисту Ваших даних, які є в нашому розпорядженні, від несанкціонованого доступу, змінення, поширення або знищення, як далі описано в Додатку про захист даних.
  2. Розкриття відповідно до законодавства та за запитами третіх сторін. Ви несете загальну відповідальність за відповідь на запити третіх сторін щодо Ваших даних, наприклад від регуляторів, Користувачів або правоохоронних органів («Сторонні запити»), але розумієте, що у відповідь на Сторонній запит компанія Meta може розголошувати Ваші дані для дотримання вимог законодавства. За таких обставин ми зобов’язуємося, наскільки це дозволено законодавством і умовами Стороннього запиту, докладати обґрунтованих зусиль, щоб: (а) повідомити вас про отримання нами Стороннього запиту й попросити третю сторону звернутися до вас; і (b) виконати ваші обґрунтовані запити, у яких ви заперечуєте проти Стороннього запиту, за ваш кошт. Ви повинні спершу спробувати самостійно отримати інформацію, потрібну для відповіді на Сторонній запит, і можете звертатися до нас, тільки якщо не змогли отримати таку інформацію, доклавши обґрунтованих зусиль.
 4. Оплата
  1. Збори. Якщо інше не погоджено в письмовому документі, підписаному сторонами, ви погоджуєтеся платити компанії Meta відповідно до стандартних тарифів на Workplace (які наразі доступні на сторінці https://www.workplace.com/pricing) за використання вами сервісу Workplace з урахуванням будь-якого безкоштовного пробного періоду, описаного в розділі 4.f («Безкоштовний пробний період»). Усі збори за цією Угодою має бути сплачено в доларах США, якщо інше не зазначено в продукті або не погоджено в письмовому документі, підписаному сторонами. Усі збори має бути сплачено в повному обсязі відповідно до вашого способу оплати, як зазначено в розділі 4.b. На всі прострочені платежі нараховується плата за обслуговування в розмірі 1,5% на місяць від суми, що підлягає оплаті, або в максимальному розмірі, дозволеному законодавством, залежно від того, яка сума менша.
  2. Спосіб оплати. Укладаючи цю Угоду, ви погоджуєтеся сплачувати збори за однією з двох категорій оплати: (і) клієнти з оплатою платіжною карткою (незалежно від того, чи оплата здійснюється напряму або через сторонню платіжну платформу), або (іі) клієнти з оплатою за рахунком-фактурою, що визначається на розсуд Meta. Клієнти з оплатою платіжною карткою можуть (виключно на розсуд Meta) стати клієнтами з оплатою за рахунком-фактурою (і навпаки) залежно від таких факторів, як кількість Користувачів і кредитоспроможність, але Meta зберігає за собою право в будь-який час повторно віднести вас до категорії клієнтів з оплатою платіжною карткою або клієнтів з оплатою за рахунком-фактурою.
   1. Клієнти з оплатою платіжною карткою. Кожен клієнт з оплатою платіжною карткою має визначену платіжну картку, з якої списуються кошти за його використання Workplace.
   2. Клієнти з оплатою за рахунком-фактурою. Клієнтам з оплатою за рахунком-фактурою компанія Meta надає подовжену кредитну лінію та щомісяця виставляє рахунки-фактури, якщо інше не погоджено в письмовому документі, підписаному сторонами. Якщо вас віднесено до категорії клієнтів з оплатою за рахунком-фактурою, ви зобов’язуєтеся сплачувати всі збори відповідно до цієї Угоди в повному обсязі й у вигляді коштів, переказаних на рахунок за нашою вказівкою, упродовж 30 днів після дати виставлення рахунка-фактури.
   3. Ви погоджуєтеся, що ми можемо отримати кредитний звіт про вашу компанію в бюро кредитних історій під час прийняття цієї Угоди або в будь-який час пізніше.
  3. Податки. Усі збори вказані без урахування будь-яких застосовних податків на товари й послуги, податку на додану вартість, податку з продажу та використання, додаткового податку й аналогічних податків чи мит відповідно до застосовного законодавства, за винятком податків, що ґрунтуються на доході Meta. Ви зобов’язуєтеся сплачувати будь-які суми за цією Угодою повністю, без компенсації, зустрічних вимог, вирахування або утримання. Якщо будь-який платіж, здійснений вами за цією Угодою, підлягає вирахуванню або утриманню, ви повинні отримати попереднє письмове схвалення від Meta та несете відповідальність за відповідний платіж належним податковим органам і фінансову відповідальність за відсотки, стягнення, штрафи або аналогічні зобов’язання, що виникають унаслідок вашої несвоєчасної сплати податків відповідному державному органу або агентству. Ви визнаєте й погоджуєтеся, що отримуєте доступ до сервісу Workplace і використовуєте його за адресою, яку ви вказали в налаштуваннях облікового запису Workplace або в інший спосіб надали нам у письмовому вигляді, і ми стягуватимемо з вас відповідні податки залежно від розташування такої вашої адреси. У разі податкової перевірки або податкової суперечки з відповідними податковими органами, що випливає з цієї Угоди, або в разі внесення законодавчих чи нормативних змін, що впливають на податкові зобов’язання Сторін, Сторони погоджуються співпрацювати й докладати розумних зусиль для вирішення спору з мінімальними несприятливими податковими наслідками. Наприклад, якщо відповідний податковий орган стверджує, що Meta мала отримати від вас застосовні податки, і ви сплатили такі податки безпосередньо податковому органу, ви погоджуєтесь надати нам докази того, що такі податки були сплачені (для задоволення вимог такого податкового органу) протягом тридцяти (30) днів із моменту письмового запиту Meta. Ви погоджуєтеся відшкодувати нам будь-яку недоплату або несплату будь-яких податків, які конкретно не виключені в цій Угоді, зокрема будь-яких штрафів і відсотків.
  4. Призупинення. Незважаючи на інші наші права за цією Угодою, якщо ви своєчасно не сплатите будь-які збори, ми можемо накласти тимчасове обмеження на сервіс Workplace повністю або частково (зокрема на доступ до платних сервісів), доки оплату не буде здійснено в повному обсязі.
  5. Безкоштовний доступ у межах програми Workplace for Good. Незважаючи на положення розділу 4.a, якщо ви подаєте заявку на безкоштовний доступ у межах програми Workplace for Good, і Meta визначає, що ви відповідаєте вимогам відповідно до правил Meta (які наразі доступні на сторінці https://work.workplace.com/help/work/142977843114744), ми надалі надаватимемо вам Workplace безкоштовно відповідно до таких правил. Якщо внаслідок змін у наших правилах ви більше не відповідатимете вимогам для отримання безкоштовного доступу, компанія Meta надасть вам попереднє повідомлення про це за 3 (три) місяці, після чого застосовуватимуться положення розділу 4.a.
  6. Безкоштовний пробний період. Meta може на власний розсуд запропонувати вам безкоштовне пробне використання Workplace протягом установленого періоду, тривалість якого буде визначено на власний розсуд Meta й повідомлено вам через панель адміністратора вашого екземпляра Workplace. Після завершення такого безкоштовного пробного періоду застосовуватимуться положення розділу 4.a («Збори»).
 5. Конфіденційність
  1. Зобов’язання. Кожна сторона погоджується з тим, що вся технічна, фінансова й комерційна інформація, яку вона отримує (далі – «Сторона, що отримує») від сторони, що розкриває інформацію через цю Угоду (далі – «Сторона, що розкриває»), є конфіденційною власністю Сторони, що розкриває (далі – «Конфіденційна інформація»), за умови, що така інформація визначена як конфіденційна або службова на момент розкриття або Сторона, що отримує, повинна бути повідомлена про те, що інформація є конфіденційною або службовою через характер інформації, що розкривається, і обставини її розкриття. За винятком випадків, прямо дозволених цією Угодою, Сторона, що отримує, зобов’язується: (1) зберігати конфіденційність та не розкривати будь-яку Конфіденційну інформацію третім особам; та (2) не використовувати Конфіденційну інформацію для будь-яких цілей, крім виконання своїх зобов’язань та реалізації своїх прав за цією Угодою. Сторона, що отримує, може розкривати Конфіденційну інформацію своїм співробітникам, агентам, підрядникам та іншим представникам, у яких є законна потреба її знати (зокрема, у випадку компанії Meta – її Афілійованим особам і субпідрядникам, зазначеним у розділі 12.j), за умови, що вони взяли на себе зобов’язання з дотримання конфіденційності, які забезпечують не менший захист Конфіденційної інформації Сторони, що розкриває, ніж передбачено положеннями цього розділу 5, а Сторона, що отримує, залишається відповідальною за дотримання будь-якою такою особою умов, викладених у цьому розділі 5.
  2. Винятки. Зобов’язання Сторони, що отримує, стосовно конфіденційності не застосовуються до інформації, стан якої вона може документально підтвердити: (а) що була за законом у її розпорядженні або відома їй до отримання Конфіденційної інформації; (b) є або стала загальновідомою без незаконних дій із боку Сторони, що отримує; (с) законно одержана Стороною, що отримує, від третьої особи без порушення зобов’язань щодо конфіденційності; або (d) незалежно розроблена працівниками Сторони, що отримує, які не мали доступу до такої інформації. Сторона, що отримує, може розкривати відомості тією мірою, якою це дозволено Законодавством або за розпорядження суду, за умови, що (якщо це не заборонено Законодавством) Сторона, що отримує, завчасно повідомляє Сторону, що розкриває, і співпрацює для забезпечення конфіденційності під час обробки.
  3. Засоби судового захисту. Сторона, що отримує, визнає, що використання або розкриття Конфіденційної інформації з порушенням цього розділу 5 може завдати суттєвої шкоди, збитки за яку можуть бути недостатнім засобом судового захисту, а отже, після такого можливого або фактичного використання чи розкриття Стороною, що отримує, Сторона, що розкриває, матиме право вимагати відповідний засіб судового захисту за правом справедливості, окрім інших засобів захисту, які можуть бути передбачені законодавством.
 6. Права на інтелектуальну власність
  1. Права власності Meta. Ця угода регулює доступ до сервісу Workplace і його використання та не передбачає передавання Клієнту жодних прав власності. Компанія Meta і її ліцензіари залишають за собою всі права (зокрема всі права на інтелектуальну власність) щодо Workplace, Зведених даних та всіх без винятку пов’язаних і основних технологій, а також усіх похідних продуктів, модифікацій або покращень вищезазначеного, створених компанією Meta або від її імені, зокрема на основі вашого Відгуку (визначення див. нижче). Вам не надаються жодні права, крім прямо зазначених у цій Угоді.
  2. Відгук. Якщо ви надсилаєте коментарі, запитання, рекомендації, приклади використання або інші відгуки, пов’язані з використанням вами Workplace, його API або інших наших продуктів чи сервісів («Відгук»), ми можемо вільно використовувати або застосовувати такий Відгук у зв’язку з будь-якими нашими продуктами чи сервісами або продуктами чи сервісами наших Афілійованих осіб без жодних зобов’язань перед вами або виплати вам будь-якої компенсації.
 7. Відмова від відповідальності
  META ПРЯМО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ І ЗАЯВ, ЯК ПРЯМИХ, ТАК І НЕПРЯМИХ АБО ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОДАВСТВОМ, ЗОКРЕМА БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ ТОВАРНОЇ ПРИДАТНОСТІ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ, ПРАВА ВЛАСНОСТІ АБО НЕПОРУШЕННЯ ПРАВ ІНШИХ ОСІБ. МИ НЕ ГАРАНТУЄМО, ЩО WORKPLACE ПРАЦЮВАТИМЕ БЕЗПЕРЕРВНО АБО БЕЗ ПОМИЛОК. МИ МОЖЕМО ДОЗВОЛЯТИ ТРЕТІМ СТОРОНАМ РОЗРОБЛЯТИ Й НАДАВАТИ СЕРВІСИ ТА ДОДАТКИ, ЩО ДОПОВНЮЮТЬ ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ WORKPLACE, АБО МОЖЕМО ДОЗВОЛЯТИ ІНШІ ВИДИ ІНТЕГРАЦІЇ WORKPLACE З ІНШИМИ СЕРВІСАМИ ТА ДОДАТКАМИ. META НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА ЖОДНІ СЕРВІСИ Й ДОДАТКИ, ЯКІ ВИ НА ВЛАСНИЙ РОЗСУД ВИКОРИСТОВУЄТЕ РАЗОМ ІЗ WORKPLACE. ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ ТАКИХ СЕРВІСІВ І ДОДАТКІВ РЕГУЛЮЄТЬСЯ ОКРЕМИМИ УМОВАМИ Й ПРАВИЛАМИ, А ВИ ВИЗНАЄТЕ ТА ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО ВИКОРИСТОВУЄТЕ ТАКІ СЕРВІСИ Й ДОДАТКИ НА ВЛАСНИЙ РИЗИК.
 8. Обмеження відповідальності
  1. ОКРІМ ВИНЯТКОВИХ ПРЕТЕНЗІЙ (ВИЗНАЧЕННЯ ДИВ. НИЖЧЕ):
   1. ЖОДНА ЗІ СТОРІН НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКУ ВТРАТУ МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ, ВТРАТУ АБО НЕТОЧНІСТЬ ДАНИХ, ТИМЧАСОВЕ ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ, ВИТРАТИ ЧЕРЕЗ ЗАТРИМКУ АБО БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ ЧИ НЕПРЯМІ ЗБИТКИ (ЗОКРЕМА ВТРАТУ ПРИБУТКУ), НЕЗАЛЕЖНО ВІД ПРОЦЕСУАЛЬНОЇ ФОРМИ, ЩО ВИНИКЛИ ЯК НА ПІДСТАВІ ДОГОВОРУ, ДЕЛІКТУ (ВКЛЮЧНО З НЕДБАЛІСТЮ) ЧИ ОБ’ЄКТИВНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ТАК І З ІНШОЇ ПРИЧИНИ, НАВІТЬ ЯКЩО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ БУЛО ПОВІДОМЛЕНО ЗАЗДАЛЕГІДЬ; ТА
   2. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЖОДНОЇ ЗІ СТОРІН ПЕРЕД ІНШОЮ НЕ МОЖЕ ПЕРЕВИЩУВАТИ СУМУ, ЯКА БУЛА ФАКТИЧНО СПЛАЧЕНА АБО ПІДЛЯГАЛА СПЛАТІ КЛІЄНТОМ НА КОРИСТЬ META ПРОТЯГОМ ПОПЕРЕДНІХ 12 (ДВАНАДЦЯТИ) МІСЯЦІВ ВІДПОВІДНО ДО ЦІЄЇ УГОДИ, АБО 10 000 (ДЕСЯТИ ТИСЯЧ) ДОЛАРІВ США, ЯКЩО ЖОДЕН ЗБІР НЕ БУЛО СПЛАЧЕНО Й НЕ МАЛО БУТИ СПЛАЧЕНО ПРОТЯГОМ ТАКОГО ПЕРІОДУ.
  2. У контексті цього розділу 8 термін «Виняткові претензії» означає: (a) відповідальність Клієнта, зумовлена положеннями розділу 2 («Ваші дані та зобов’язання»); (b) порушення стороною своїх зобов’язань, передбачених розділом 5 («Конфіденційність»), за винятком претензій, що стосуються Ваших даних.
  3. Обмеження, указані в розділі 8, залишаються чинними та застосовуються, навіть якщо будь-які обмежені засоби правового захисту, указані в цій Угоді, не досягли своєї основної цілі. Сторони погоджуються, що жодна зі сторін не обмежує або не виключає свою відповідальність за будь-що, що не може бути обмежене або виключене відповідно до законодавства. Ви визнаєте й погоджуєтеся, що надання нами Workplace засновано на припущенні, що наша відповідальність обмежується положеннями цієї Угоди.
 9. Термін дії та порядок припинення дії
  1. Термін дії. Ця Угода набуває чинності в дату, коли ви вперше отримуєте доступ до свого екземпляра Workplace, і триває до закінчення терміну дії відповідно до цієї Угоди («Термін дії»).
  2. Припинення дії за ініціативою Сторін. Без шкоди для будь-яких прав на припинення дії, які ви можете відповідно до Додатка про обробку даних, ви можете припинити дію цієї Угоди в будь-який час із будь-якої причини або без причини, попередньо повідомивши про це компанію Meta за 30 (тридцять) днів за допомогою вибору вашим адміністратором функції видалення вашого екземпляра Workplace у продукті. Meta також може припинити дію цієї Угоди в будь-який час із будь-якої причини або без причини, попередньо повідомивши вас про це за 30 (тридцять) днів.
  3. Припинення та призупинення дії з ініціативи Meta. Meta залишає за собою право припинити дію цієї Угоди, повідомивши вас у розумний термін, або негайно призупинити ваш доступ до Workplace, якщо ви порушуєте цю Угоду або ми вважаємо таку дію необхідною, щоб запобігти завданню шкоди безпеці, стабільності, доступності або цілісності Workplace.
  4. Видалення Ваших даних. Meta оперативно видалить Ваші дані після будь-якого припинення дії цієї Угоди, але ви усвідомлюєте, що видалений контент може залишатися в резервних копіях упродовж необхідного періоду часу, поки виконується видалення. Відповідно до розділу 2.e ви несете виключну відповідальність за створення будь-яких резервних копій Ваших даних задля ваших власних цілей.
  5. Наслідки припинення дії. Після припинення дії цієї Угоди: (а) ви й ваші Користувачі повинні негайно припинити використовувати Workplace; (b) на запит Сторони, що розкриває, і відповідно до положень розділу 9.d Сторона, що отримує, повинна оперативно повернути або видалити будь-яку наявну в неї Конфіденційну інформацію Сторони, що розкриває; (c) ви повинні оперативно сплатити на користь компанії Meta будь-які несплачені збори, нараховані до моменту припинення дії; (d) якщо Meta припиняє дію цієї Угоди без причини відповідно до положень розділу 9.b 1.c («Обмеження»), 2 («Ваші дані та зобов’язання») (окрім ліцензії Meta на Ваші дані, як зазначено в розділі 2.a), 3.b («Розкриття відповідно до законодавства та за запитами третіх сторін»), а також розділи з 4 («Оплата») по 13 («Визначення»). Окрім випадків, зазначених у цій Угоді, використання однією зі сторін будь-якого засобу правового захисту, зокрема припинення дії, не перешкоджає жодним іншим засобам правового захисту, які можуть бути їй доступні за цією Угодою, відповідно до законодавства або з інших підстав.
 10. Інші облікові записи Meta
  1. Особисті облікові записи. Уточнення: облікові записи Користувачів відрізняються від персонального облікового запису Facebook, який можуть створити Користувачі за допомогою сервісу Facebook для споживачів (далі – «Персональні облікові записи Facebook»). На Особисті облікові записи Facebook не поширюється дія цієї Угоди, а поширюється дія умов Meta для таких сервісів, що становлять угоду між Meta й відповідним користувачем.
  2. Workplace і реклама. Ми не показуватимемо сторонню рекламу вашим Користувачам у сервісі Workplace і не використовуватимемо Ваші дані з метою надання реклами вашим Користувачами, налаштування таргетингу реклами на ваших Користувачів або персоналізації взаємодії з вашими Користувачами в їхніх Особистих облікових записах Facebook. Однак Meta може здійснювати оповіщення в продуктах або інформувати системних адміністраторів про можливості, інтеграції або функції, пов’язані з Workplace.
 11. Бета-функції
  1. Бета-тестування. Meta може час від часу надавати бета-версії або попередні версії функцій (кожна з яких – «Бета-функція») з метою тестування та отримання зворотного зв’язку.
  2. Можливість помилок. Ви визнаєте, коли ви погоджуєтеся на використання Бета-функцій, що такі Бета-функції:
   1. зараз на етапі тестування, тому все ще розробляються та можуть містити помилки, зокрема технічні, які можуть перешкодити роботі функціональності;
   2. можуть працювати не так, як передбачалося, чи не так ефективно, як інші функції.
  3. Зміни до Бета-функцій. Meta може (на власний розсуд) накладати обмеження на, призупиняти, відключати, припиняти, видаляти, замінювати, змінювати, оновлювати або відкочувати будь-яку Бета-функцію (або частину Бета-функції) без попереднього повідомлення.
  4. Як є. НА ДОДАТОК ДО ВСІХ ЗАЯВ ПРО ВІДМОВУ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ВИКЛАДЕНИХ У РОЗДІЛІ 7 (ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ) ВИЩЕ, ЯКІ ДЛЯ ЯСНОСТІ ТАКОЖ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ДО БЕТА-ФУНКЦІЙ, УСІ БЕТА-ФУНКЦІЇ, ДОСТУПНІ ВАМ, НАДАЮТЬСЯ НА УМОВАХ «ЯК Є» ТА «ЯК ДОСТУПНО». META НЕ ПОВИННА НАДАВАТИ БУДЬ-ЯКУ ТЕХНІЧНУ ПІДТРИМКУ, ПОВ’ЯЗАНУ З БЕТА-ФУНКЦІЯМИ. META НЕ НЕСЕ ПЕРЕД ВАМИ ЯВНИХ АБО НЕЯВНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ ЩОДО НАДАННЯ ВАМ ДОСТУПУ ДО БУДЬ-ЯКОЇ БЕТА-ФУНКЦІЇ. ВИ ВИЗНАЄТЕ ТА ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ТИМ, ЩО ВИКОРИСТОВУЄТЕ БУДЬ-ЯКУ БЕТА-ФУНКЦІЮ ВИКЛЮЧНО НА СВІЙ СТРАХ І РИЗИК ТА В МІРІ, МАКСИМАЛЬНО ДОЗВОЛЕНІЙ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, META НЕ НЕСЕ ПЕРЕД ВАМИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ У ЗВ’ЯЗКУ З БУДЬ-ЯКОЮ БЕТА-ФУНКЦІЄЮ.
 12. Загальні положення
  1. Зміни. Meta може змінити положення цієї Угоди та політику, згадану в ній чи включену в неї, у будь-який час, включно з Додатком про обробку даних (для дотримання чинного законодавства щодо захисту даних), Додатком про захист даних, Політикою прийнятного використання, надавши вам повідомлення електронною поштою, через Workplace або за допомогою інших обґрунтованих засобів (кожна окремо – «Зміна»). Якщо ви продовжите використовувати Workplace через тридцять (30) днів після повідомлення про Зміну, вважається, що ви погодилися на таку Зміну.
  2. Застосовне законодавство. Без порушення розділу 12.p, ця Угода та використання Workplace вами й вашими Користувачами, а також будь-яка претензія, що може виникнути між вами й нами, регулюються і мають тлумачитися відповідно до законодавства США та штату Каліфорнія, у відповідних випадках, без застосування його положень колізійного права. Розгляд будь-яких претензій або підстав для позову, які зумовлені чи пов’язані з цією Угодою або сервісом Workplace, потрібно ініціювати виключно в Окружному суді Північного округу Каліфорнії (США) або суді штату, розташованому в окрузі Сан-Матео, і цим документом кожна сторона погоджуєтеся на персональну юрисдикцію таких судів.
  3. Повнота угоди. Ця Угода містить усю повноту домовленостей між сторонами щодо вашого доступу до сервісу Workplace і його використання та замінює собою будь-які попередні заяви або домовленості щодо Workplace. Заголовки надаються тільки для зручності, а такі слова, як «зокрема», тлумачаться без обмежень. Усі URL-адреси, зазначені в цій Угоді, включають будь-які наступні URL-адреси, які застосовуються до того самого предмета. Цю Угоду записано англійською мовою (США), і вона має вищий пріоритет за будь-яку перекладену версію в разі конфліктів.
  4. Відмова від права та дійсність у разі анулювання будь-якої зі статей. Нездійснення положення не означає відмови від права; відмови від права мають бути укладені письмово й підписані стороною, що заявляє про таку відмову. Будь-які положення або умови в будь-якому замовленні на купівлю від Клієнта або в бізнес-формі не змінюють цю Угоду та явно відхиляються в цьому документі; будь-який такий документ використовуватиметься виключно в адміністративних цілях. Якщо будь-яке положення цієї Угоди буде визнано судом компетентної юрисдикції таким, що не має позовної сили, недійсне або з іншої причини незаконне, це положення слід тлумачити максимально близько до призначеного наміру, а решта положень цієї Угоди залишатиметься в повній силі.
  5. Публічність. Будь-які пресрелізи або маркетингові кампанії про відносини сторін потребують попереднього письмового схвалення обох сторін. Незважаючи на вищевикладене: (а) у межах вашої компанії ви можете рекламувати або просувати використання Workplace упродовж Терміну дії (наприклад, заохочувати Користувачів до роботи з цим сервісом) відповідно до вказівок компанії Meta щодо використання бренду, які вона періодично надаватиме; а (b) Meta має право згадувати ваше ім’я та ваш статус клієнта Workplace.
  6. Передавання прав. Жодна зі сторін не може передавати цю Угоду або свої права чи обов’язки за цією Угодою без попередньої письмової згоди іншої сторони, крім випадків, коли Meta може без такої згоди передати цю Угоду будь-якій зі своїх Афілійованих осіб або у зв’язку зі злиттям, реорганізацією, поглинанням чи іншим передаванням компанією всіх її активів чи цінних паперів із правом голосу або більшої їх частини. З урахуванням вищезазначеного ця Угода створюватиме права та обов’язки для законних спадкоємців і правонаступників кожної сторони. Недозволене передавання прав визнається недійсним і не створює жодних зобов’язань для Meta.
  7. Незалежний підрядник. Сторони є незалежними підрядниками. У результаті цієї Угоди не створюється агентство, товариство, спільне підприємство або трудові відносини, жодна зі сторін не має права накладати зобов’язання на іншу сторону.
  8. Відсутність сторонніх бенефіціарів. Бенефіціарами за цією Угодою є компанія Meta й Клієнт; жодних сторонніх бенефіціарів не передбачено, зокрема з-поміж Користувачів.
  9. Повідомлення. Якщо ви припиняєте дію цієї Угоди відповідно до положень розділу 9.b, ви повинні повідомити про це компанію Meta за допомогою вибору вашим адміністратором функції видалення вашого екземпляра Workplace у продукті. Будь-яке інше ваше повідомлення за цією Угодою потрібно оформляти письмово й надсилати до компанії Meta на таку адресу (у відповідних випадках): для Meta Platforms Ireland Limited – на адресу Merrion Road, Dublin 4, D04X2K5, Ireland, Attn: Legal, Workplace, а для Meta Platforms Inc – на адресу 1 Meta Way, Menlo Park, CA 94025 USA, Attn: Legal, Workplace. Meta може надсилати повідомлення на електронну адресу, зазначену у вашому обліковому записі. Meta може також надсилати повідомлення з робочих питань, пов’язані з Workplace, чи інші ділові сповіщення через повідомлення до системних адміністраторів і Користувачів у Workplace або за допомогою добре помітних дописів у Workplace.
  10. Субпідрядники. Meta може залучати субпідрядників і дозволяти їм здійснювати права Meta за цією Угодою, але Meta нестиме відповідальність за дотримання такими субпідрядниками цієї Угоди.
  11. Форс-мажор. Жодна зі сторін не несе відповідальності за будь-яку затримку або невиконання зобов’язань за цією Угодою (окрім несплати зборів), якщо затримка або невиконання виникають через непередбачувані обставини після підписання цієї Угоди, які відповідна сторона об’єктивно не може контролювати, як-от страйк, блокада, війна, терористичний акт, повстання, стихійне лихо, збій або зменшення потужності мереж або служб (телекомунікаційних або для передачі даних), а також відмова в ліцензуванні чи наданні дозволу з боку державної установи чи закладу.
  12. Веб-сайти третіх сторін. Workplace може містити посилання на веб-сайти третіх сторін. Це не означає нашого схвалення будь-якого веб-сайту, і ми не відповідаємо за дії, вміст, інформацію або дані сторонніх веб-сайтів чи дій або за будь-яке посилання, яке в них міститься, чи будь-які їхні зміни або оновлення. Сторонні сайти можуть надавати власні умови й положення щодо використання та політики конфіденційності, які застосовуються до вас і ваших Користувачів, а використання вами таких сторонніх сайтів не регулюється цією Угодою.
  13. Експортний контроль і торгові санкції. Під час використання Workplace Клієнт погоджується дотримуватися всіх законів і нормативно-правових актів щодо експорту й імпорту, які діють у США та інших відповідних юрисдикціях, а також будь-яких застосовних санкцій або торговельних обмежень. Без обмеження змісту вищезазначеного, Клієнт заявляє і гарантує, що: (а) його не внесено до жодного списку сторін, на яких поширюються заборони чи обмеження уряду США; (b) на нього не поширюються жодні санкції або торговельні обмеження ООН, США, ЄС або будь-які інші застосовні економічні санкції чи торговельні обмеження; і (с) він не здійснює діяльність і не має Користувачів у країні, на яку поширюються всеосяжні торговельні санкції США.
  14. Умови використання для Урядових установ. Якщо ви представляєте Урядову установу, ви заявляєте, що (і) ви не обмежені будь-яким чинним Законодавством, політикою чи правилами в погодженні, виконанні або прийнятті будь-яких положень чи умов цієї Угоди, (іі) за жодним законодавством, політикою чи правилами будь-які умови або положення цієї Угоди не вважаються такими, що не мають позовної сили щодо вас або будь-якої застосовної Урядової установи; (ііі) ви маєте дозвіл і юридичні повноваження згідно з чинним Законодавством, політиками чи правилами представляти Урядову установу й накладати на неї зобов’язання; (iv) ви укладаєте цю Угоду на основі неупередженого рішення з урахуванням цінності Workplace для вас і ваших Користувачів, і на ваше рішення укласти цю Угоду не впливає жодна неналежна поведінка або конфлікт інтересів. Не укладайте цю Угоду, якщо ви не можете зробити заяви, згадані в цьому розділі 12.n. Якщо Урядова установа укладає цю Угоду з порушенням положень цього розділу 12.n, Meta може прийняти рішення про припинення дії цієї Угоди.
  15. Торговельні посередники. Ви можете здійснювати доступ до сервісу Workplace і використовувати його через Торговельного посередника. Якщо ви здійснюєте доступ до сервісу Workplace і використовуєте його за допомогою Торговельного посередника, ви несете одноосібну відповідальність за: (і) будь-які пов’язані права й обов’язки, передбачені відповідною угодою, укладеною між вами й вашим Торговельним посередником; і (іі) відповідно до вашої угоди з Meta за будь-який доступ Торговельного посередника до вашого екземпляра Workplace, Ваших даних і будь-яких облікових записів Користувачів, які ви можете створювати для свого Торговельного посередника. Окрім цього, якщо ви здійснюєте доступ до сервісу Workplace і використовуєте його за допомогою Торговельного посередника, ви погоджуєтеся, що Умови торговельного посередника для клієнтів матимуть переважну силу над будь-якими умовами цієї Угоди, які їм суперечать.
  16. Малий бізнес Австралії. Якщо ви є австралійським малим бізнесом, ця Угода може регулюватися Законом Австралії про захист прав споживачів та вашими правами відповідно до Закону Австралії про захист прав споживачів. Якщо Закон Австралії про захист прав споживачів застосовується до вас і використання вами Workplace, додаткові положення Додатка для малого та середнього бізнесу Австралії є частиною цієї Угоди та включені до неї за допомогою посилання.
 13. Визначення
  Якщо не вказано інше, терміни, що використовуються в цій Угоді, мають наведені нижче значення.
  «Політика припустимого використання» – правила використання Workplace, опубліковані на сторінці www.workplace.com/legal/FB_Work_AUP, які можуть періодично змінюватися.
  «Афілійована особа» – юридична особа, що безпосередньо або опосередковано володіє стороною чи контролює її, перебуває у власності чи під контролем сторони чи в спільній власності або під спільним контролем зі стороною, де «контроль» означає повноваження проводити керівництво чи вести справи юридичної особи, а «володіння» означає бенефіціарне володіння 50 % (або, якщо відповідна юрисдикція не дозволяє мажоритарного володіння, максимальну кількість, дозволену за відповідним законодавством) або більше цінних паперів юридичної особи з правом голосування або еквівалентну долю з правом голосування. У цьому визначенні Урядова установа не є афілійованою особою іншої Урядової установи, якщо вона не контролюється повністю такою іншою Урядовою установою.
  «Угода» – усі положення та умови, що містяться або згадані в цих Умовах надання послуг Workplace та додатках до них, зокрема (серед іншого) Додатку про обробку даних, Додатку про безпеку даних, Політиці припустимого використання, ГУОД, Умовах торговельного посередника, Умовах платформи Workplace та Додатку для малого та середнього бізнесу Австралії (і будь-які умови, згадані в цих документах).
  «Додаток для малого та середнього бізнесу Австралії» – умови, представлені на сторінці https://www.workplace.com/legal/FB_Work_Australia, які можуть час від часу оновлюватися.
  «Додаток про обробку даних» – додаток про обробку даних, який додається до цієї Угоди (зокрема до всіх умов, на які тут є посилання) і є її невід’ємною частиною.
  «Додаток про захист даних» – додаток про захист даних, який додається до цієї Угоди та є її невід’ємною частиною.
  «Урядова установа» – будь-який державний заклад або політичний підрозділ уряду будь-якої країни чи юрисдикції світу, зокрема на рівні штату, області, муніципалітету, регіону чи іншої адміністративно-територіальної одиниці, будь-яка відповідна урядова організація, державний орган, державне підприємство або інша юридична особа, яку заснував чи якою керує або володіє такий уряд, а також будь-який представник чи агент будь-чого з переліченого вище.
  «Законодавство» – усі застосовні закони, нормативно-правові акти й конвенції (місцеві, рівня штату, федеральні та міжнародні), зокрема, але не виключно, ті, що стосуються конфіденційності даних і перенесення даних, міжнародного зв’язку, експорту технічних або персональних даних і державних закупівель.
  «ГУОД» – Глобальні умови обробки даних Meta, що містяться на сторінці https://www.facebook.com/legal/terms/Meta-Global-Processor-Terms.
  «Торговельний посередник» – сторонній партнер, який уклав із Meta дійсну угоду, що надає йому право перепродавати й полегшувати доступ до Workplace.
  «Умови торговельного посередника для клієнтів» – умови, опубліковані на сторінці https://www.workplace.com/legal/FB_Work_ResellerCustomerTerms, які можуть періодично оновлюватися, є невід’ємною частиною цієї Угоди і являють собою додаткові умови угоди між сторонами, що застосовуються до вас, якщо ви здійснюєте доступ до сервісу Workplace і використовуєте його за допомогою Торговельного посередника.
  «Користувачі» – співробітники підрядники (ваші або ваших Афілійованих осіб) чи інші особи, яким ви дозволяєте отримувати доступ до Workplace.
  «Workplace» – сервіс Workplace, до якого ми надаємо вам доступ за цією Угодою, а також будь-які його наступні версії, включно з усіма сайтами, додатками, онлайн-сервісами, інструментами, Бета-функціями й контентом, які ми можемо надавати вам за цією Угодою, що може періодично змінюватися.
  «Субпідрядники з обробки даних Workplace» – названі юридичні особи, визначені Meta за адресою https://www.workplace.com/subprocessors (або в наступному місці), які можуть час від часу оновлюватися.
  «Ваші дані» – (а) уся контактна інформація або дані про мережу чи реєстрацію облікового запису, які ви або ваші Користувачі надсилаєте до Workplace; (б) увесь контент чи дані, які ви або ваші Користувачі публікуєте, розміщуєте, поширюєте, імпортуєте чи надаєте у Workplace; (в) інформація, яку ми збираємо, коли ви або ваші Користувачі звертаєтеся до нас чи залучаєте нас для підтримки у зв’язку з Workplace, зокрема інформація про обладнання, програмне забезпечення та інші зібрані відомості, пов’язані з інцидентом підтримки; і (г) уся інформація про використання чи функціонування (наприклад, IP-адреси, типи браузера й операційної системи та ідентифікатори пристроїв), які стосуються взаємодії Користувачів із Workplace.
  «Ваші правила» – усі ваші застосовні правила щодо співробітників, систем, конфіденційності, керування кадрами, дотримання нормативних вимог тощо.Додаток про обробку даних

 1. Обробка даних. У тій мірі, у якій Meta виступає як Обробник Застосовних персональних даних, сторони повинні дотримуватися ГУОД, змінених розділом 2 (Зміни до ГУОД) нижче. ГУОД є частиною цього Додатку з обробки даних і прямо включені до нього за допомогою посилання. Щоб уникнути сумнівів, зміни, викладені в розділі 2 (Зміни до ГУОД), продовжують застосовуватися незалежно від будь-яких майбутніх оновлень ГУОД. Терміни, написані з великої літери, що використовуються в цьому Додатку про обробку даних, але не визначені іншим чином у цій Угоді, мають значення, викладені в ГУОД.
 2. Зміни до ГУОД. Незважаючи на будь-які положення про зворотне в ГУОД, для цілей Обробки Meta відповідно до цієї Угоди ГУОД змінюються, як викладено нижче, і нижченаведені зміни замінюють будь-які суперечливі формулювання в ГУОД.
  1. Юридична особа Meta, з якою ви укладаєте угоду за цією Угодою, буде Обробником усіх ваших Застосовних персональних даних.
  2. Розділ 2.1.d Загальних умов видалено й повністю замінено таким формулюванням: «Компанія розуміє та погоджується з тим, що Компанія може видалити й завантажити Застосовні персональні дані в будь-який час за допомогою інструментів, що надаються у Workplace, протягом Терміну дії, після чого Meta видалить усі Застосовні персональні дані, як описано в Розділі 9 Застосовних умов».
 3. Розбіжності. Незважаючи на Розділ 1.3 (Розбіжності) Загальних умов ГУОД, у разі виникнення розбіжностей або невідповідності між умовами ГУОД та цією Угодою, умови цієї Угоди мають переважну силу (якщо такі умови не суперечать вимогам згідно із Законодавством, і в цьому випадку така вимога згідно із Законодавством має переважну силу).
 4. Опис обробки. Виконуючи функції Обробника за цією Угодою щодо будь-яких Застосовних персональних даних у межах Ваших даних, Meta підтверджує, що:
  1. тривалість, предмет, характер і мета Обробки повинні бути такими, як зазначено в цій Угоді;
  2. типи Особистих даних, які Обробляються, включають ті, які зазначені у визначенні «Ваші дані»;
  3. категорії Суб’єктів даних включають ваших представників, Користувачів та інших осіб, яких ідентифіковано або може бути ідентифіковано за Вашими даними;
  4. ваші обов’язки й права як Контролера стосовно будь-яких Застосовних особистих даних у Ваших даних визначені в цій Угоді та ГУОД;
  5. частота передачі даних є постійною протягом терміну дії Угоди, якщо інше прямо не передбачено Угодою.
 5. Субпідрядники з обробки даних. Ви визнаєте й погоджуєтеся з тим, що у зв’язку з наданням Workplace Meta уклала договір із Субпідрядниками з обробки даних Workplace, які діятимуть як її Субпідрядниками з обробки даних Застосовних особистих даних.

Додаток про захист даних

 1. Загальні відомості й мета
  У цьому документі описано мінімальні вимоги до безпеки, які стосуються надання вам Workplace компанією Meta.
 2. Система керування інформаційною безпекою
  Компанія Meta заснувала й підтримує систему керування інформаційною безпекою (ISMS), призначену для впровадження стандартних галузевих методів забезпечення інформаційної безпеки, що стосуються надання Workplace. Система ISMS компанії Meta призначена для захисту від несанкціонованого доступу до Ваших даних, їх розкриття, використання, втрати або зміни.
 3. Процес керування ризиками
  Захист інформації і технічних засобів її обробки, включно з ІТ-інфраструктурою та фізичними об’єктами, має ґрунтуватися на оцінюванні ризиків. Оцінювання ризиків у Workplace слід проводити регулярно.
 4. Організація інформаційної безпеки
  У Meta є спеціальний уповноважений співробітник із питань безпеки, який несе загальну відповідальність за безпеку в організації. У Meta є спеціальні співробітники, які наглядають за безпекою вашого екземпляра Workplace.
 5. Фізична безпека й захист від чинників середовища
  Заходи безпеки Meta мають включають засоби контролю, які в розумних межах гарантують, що доступ до фізичних об’єктів з обробки даних надається тільки вповноваженим особам і що засоби керування довколишніми умовами застосовуються з метою виявлення, попередження та усунення наслідків знищення, зумовленого небезпечним впливом навколишнього середовища. До таких засобів контролю належать:
  До таких засобів контролю належать:
  • реєстрація й перевірка усіх випадків фізичного доступу до засобів обробки даних із боку працівників і підрядників;
  • системи відеоспостереження в критичних точках доступу до засобів обробки даних;
  • системи моніторингу й контролю температури та вологості в комп’ютерному середовищі; і
  • постачання живлення та резервні генератори.
  Компанія Meta зобов’язується впровадити стандартні галузеві процедури для безпечного видалення й знищення даних, які зберігаються на електронних носіях, відповідно до цієї Угоди.
 6. Відокремлення
  Компанія Meta зобов’язується впровадити технічні механізми, покликані забезпечити логічне відокремлення Ваших даних від даних інших клієнтів і наявність доступу до Ваших даних лише в уповноважених користувачів.
 7. Персонал
  1. Навчання
   Компанія Meta повинна забезпечити, щоб усі співробітники, які мають доступ до Ваших даних, пройшли навчання з питань безпеки.
  2. Відбір і перевірка біографічних даних
   Компанія Meta зобов’язується здійснити нижченаведене.
   • Упровадити процедуру підтвердження особи співробітників, які працюють із вашим екземпляром Workplace.
   • Упровадити процедуру перевірки біографічних даних співробітників, які працюють із вашим екземпляром Workplace, згідно зі стандартами Meta.
   Meta зобов’язується надати всім співробітникам, які працюють із вашим екземпляром Workplace, персональні посвідчення особи з фотографією та зазначенням імені й прізвища. Посвідчення особи мають бути обов’язковими для доступу до всіх об’єктів Meta.
  3. Порушення безпеки співробітниками
   Meta зобов’язується впровадити санкції за отримання співробітниками Meta несанкціонованого або недозволеного доступу до Ваших даних, зокрема у вигляді покарань і навіть звільнення.
 8. Перевірка безпеки
  Meta зобов’язується регулярно перевіряти безпеку й виконувати тестування на вразливості, щоб оцінити правильність упровадження та ефективність ключових елементів контролю.
 9. Контроль доступу
  1. Керування паролями користувачів
   Meta зобов’язується впровадити процедуру керування паролями користувачів, яка покликана забезпечити, щоб паролі були особистими й недоступними неавторизованим особам, і має охоплювати принаймні такі заходи:
   • Підготовка паролів, зокрема підтвердження особи користувача перед створенням чи заміною пароля або виданням тимчасового пароля.
   • Шифрування всіх паролів під час зберігання в комп’ютерних системах або передавання в мережі.
   • Зміна всіх паролів за замовчуванням, наданих постачальниками.
   • Надійні паролі відповідно до призначення.
   • Підвищення обізнаності користувачів.
  2. Керування доступом користувачів
   Компанія Meta зобов’язується впровадити процедуру зміни та/або відкликання прав на доступ та ідентифікаторів користувачів без необґрунтованої затримки. Компанія Meta зобов’язується впровадити процедури повідомлення про злам облікових даних для доступу та відкликання таких зламаних даних (паролів, маркерів тощо), що мають бути доступними цілодобово. Meta зобов’язується впровадити належні журнали безпеки із зазначенням ідентифікаторів користувачів і позначок часу. Годинник має синхронізуватись із сервером NTP.
   Потрібно реєструвати в журналі принаймні події, наведені нижче:
   • зміни дозволів;
   • не пройдені й пройдені автентифікації та спроби доступу; і
   • операції читання та запису.
 10. Захист комунікацій
  1. Захист мережі
   Компанія Meta зобов’язується впровадити технологію, яка відповідає галузевим стандартам щодо розділення мережі.
   Для віддаленого доступу до мережі має вимагатися зашифрований зв’язок за допомогою захищених протоколів, а також використання багатофакторної автентифікації.
  2. Захист даних під час передавання
   Компанія Meta зобов’язується забезпечити використання належних протоколів, розроблених для захисту конфіденційності даних під час передавання через загальнодоступні мережі.
 11. Захист операцій
  Компанія Meta зобов’язується впровадити й підтримувати програму керування вразливостями для Workplace, яка включатиме визначення ролей і зобов’язань, призначення особи, відповідальної за контроль вразливостей, а також оцінювання ризику вразливостей і розгортання виправлень.
 12. Керування інцидентами безпеки
  Компанія Meta зобов’язується впровадити й підтримувати план реагування на інциденти безпеки для контролю, виявлення і обробки можливих інцидентів безпеки, що впливають на ваш екземпляр Workplace. План реагування на інциденти безпеки має включати принаймні визначення ролей і відповідальності, огляди повідомлень і причин невдачі, зокрема аналіз першопричини та плани відновлювальних заходів.
  Компанія Meta зобов’язується контролювати Workplace на предмет зловмисної діяльності й порушень безпеки. Процедуру контролю і технології виявлення має бути розроблено так, щоб вони давали змогу виявляти інциденти безпеки, які впливають на ваш екземпляр Workplace, відповідно до актуальних загроз і постійного аналізу загроз.
 13. Безперервність діяльності
  Компанія Meta повинна підтримувати план забезпечення безперервної діяльності для реагування на аварійні або інші критичні ситуації, що можуть завдати шкоди вашому екземпляру Workplace. Компанія Meta повинна офіційно переглядати свій план забезпечення безперервної діяльності принаймні раз на рік.
Дата набуття чинності: 1 березня 2024 року